První série Soy Luny je za námi!

6. května 2017 v 16:47
Od startu nového latinskoamerického seriálu Soy Luna uběhlo již celých 10 měsíců, no a dnes jsme se po 80ti epizodách s Lunou, alespoň na chvíli, rozloučili. Od září jsme mohli každý den prožívat zcela nový příběh, poznali jsme nové postavy, písničky, a nyní není pochyb, že si seriál našel své příznivce. Stejně jako ve zbytku světa, i u nás začala Soy Luna kráčet ve šlépějích svého předchůdce, seriálového hitu Violetta! První série, její zápletky, šťastné i smutné chvíle jsou za námi, vše vyvrcholilo finální epizodou, ve které nechybělo nic z toho, co máme na seriálu rádi, tedy skvělá hudba, brusle, napětí a hlavně emoce. Každý fanoušek snad našel ve finále svůj nej okamžik a bude souhlasit, že vše dopadlo tak, jak zřejmě mělo.
O úplném konci ale mluvit nemůžeme. Příběh našich hrdinů bude pokračovat! Už nyní se můžeme těšit na druhou sérii, která již před třemi týdny odstartovala v domácí Latinské Americe. U nás bude Soy Luna s novou řadou pokračovat po letních prázdninách, kdy se také děj bude odehrávat. Dočkáme se jí tedy zřejmě v září. Kdy přesně, to se dovíte samozřejmě včas zde na blogu!
Nyní si na Disney Channel budete moci pustit reprízy posledních 24 epizod, které poběží až do 15. června. 19. červnal. Přeji vám hezký zbytek dne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama