Sobotní rozhovory - Karol Sevilla

6. května 2017 v 20:07 | Alia
Krásnou poslední dubnovou sobotu všem! Doufám, že si prodloužený víkend užíváte, zpestřit vám ho může nyní i další sobotní rozhovor. Tentokrát je opravdu velmi speciální, jelikož, jak už bylo oznámeno, tady máme vážně exkluzivního hosta. Samotná hlavní hrdinka seriálu Soy Luna, 17ti-letá mexická herečka Karol Sevilla, byla ochotná odpovědět na pár otázek jen a jen pro náš blog, tedy jen a jen pro vás! Co tedy exkluzivně jenom nám prozradí? S kým si na place nejvíc rozumí, jaké jsou její nej Disneyovky či to, jak vidí svou budoucnost, to vše se dovíte, pokud budete dál číst! :)

Avizovaný rozhovor s Karol pouze pro náš blog vzbudil hned obrovskou vlnu zájmu, z čeho mám vážně velkou radost. Všechny vás zajímalo především jediné, a to jak se rozhovor se samotnou Karol vlastně podařil zrealizovat. Poděkovat se můžeme českému Disney Channel, který vše zprostředkovával. Podobně jako do rozhovorů, které často nacházíte v známých českých časopisech, nyní Karol odpovídala pro nás! Tak si tedy užijte exkluzivní interview. Přeji hezké čtení! :)

Být součástí projektu jako je Soy Luna, je určitě velká výzva. Co bylo pro tebe, co se týče výroby i přípravy seriálu, nejtěžší, a co sis naopak nejvíc užila a užíváš?
Zamilovala jsem si tu změnu životního stylu, když jsem se přestěhovala z Mexika do Argentiny. Miluji tenhle projekt, lidi, a možnosti, které mi Soy Luna dala. A negativa? Nejsou žádné negativní stránky...

Kterou vlastnost máš na své postavě Luny nejradši, a kterou naopak ne?
Mám ráda Lunu, protože je bojovnice a nikdy se nevzdává. To, co na ní nemám ráda je to, že se občas snaží vše vézt až příliš k dokonalosti.

Kdyby sis mohla vybrat jakoukoliv jinou postavu ze seriálu kromě Luny, koho bys ráda hrála a proč?
Mattea, protože je cool, nebo Sharon, protože se mi líbí myšlenka hrát záporní postavu. :)

Kromě toho že jsi tváří Disney Channel, jsi i jeho fanynkou? Máš nějaké oblíbené Disney filmy, seriály nebo postavy? Jaké?
Ano, Rebelka je můj nejoblíbenější Disney film, můžu se na ni dívat pořád dokola a dokola! Mam taky ráda Selenu Gomez, sledovala jsem Kouzelníky z Wawerly, když jsem byla menší. A samozřejmě, teď je to Soy Luna. :)

Karol Sevilla

Jako cast Soy Luny tvoříte určitě skvělou partu. S kým si ale v zákulisí rozumíš úplně nejvíc?
Z obsazení mám dva nejlepší kamarády, Lia Ferra a Ruggera. S Ruggerem si povídáme opravdu hodně, dokonce nás občas musí režiséři upozorňovat.

Kdyby sis mohla se svou postavu Luny popovídat, co bys jí ráda řekla?
Nikdy se nevzdávej a následuj své sny!

Díky turné Soy Luny se nyní můžeš podívat do různých zemí světa. Kam a na co se těšíš úplně nejvíc?
Mexiko, protože odtamtud pocházím a to místo miluji. Ale také Kolumbie.

Je ti 17, no díky Soy Luně i svému YouTube kanálu ses stala známou po celém světě. Jaké má takováhle popularita výhody? Jsou naopak i chvíle, kdyby sis přála být obyčejnou teenagerkou?
V této chvíli si popularitu užívám. Vím, že to má i své temné stránky. Nemáte tolik soukromí, ale má rodina a mí přátelé o mě pečují stejně jako předtím, takže se cítím jako normální člověk. Miluji to, co právě dělám a nelituji žádnou část z toho všeho.

Soy Luna je pro tebe nepochybně skvělým startem. Kde by ses ráda viděla třeba za 10 let?
Ráda bych se prosadila v muzikálech v divadle a ve filmech, ale teď se soustřeďuji spíše na bližší budoucnost.


Rozhovor je tedy na konci.
Zdroj: stránka The Suite Life CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama