Kdo je kdo?

Kdo je Kdo? Jorge vs. Ramiro (CZ titulky)

4. července 2017 v 10:53

Máme tady definitivně poslední video z oblíbené série Soy Luna: Kdo je kdo s českými titulky, ve kterém jsme měli možnost lépe poznat postavu seriálu, ale i herce, kteří jednotlivé postavy ztvárňují. Mohli jsme zjistit, jaké jsou jejich povahy ve skutečnosti, co rádi dělají, jaké mají záliby a v čem jsou vlastně svým postavám podobní a čím se liší. Pokud vám nějaké video s CZ titulky uniklo, všechno najdete v rubrice ZDE nebo na YouTube kanálu ZDE.

No a poslední postavou, která se nám představí bude Ramiro a s ním i jeho představitel, čilský herec Jorge Lopez. Opět nám on i jeho postava prozradí něco o sobě, co jste možná ještě nevěděli.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Kdo je Kdo? Gastón vs. Pedro (CZ titulky)

16. dubna 2017 v 23:11
Série videí Who is Who s šečeskými titulky jede dál, v dalším ideu se vedle sebe postaví postava Pedra a zároveň herec, který Pedra ztvárňuje, tedy Gaston Vietto. Opět nám prozradí něco málo o sobě, a my se tak budeme moci přesvědčit, co mají Gaston a jeho postava společného a co právě naopak.

Pokud nejde spustit, klikněte zde

Kdo je Kdo? Karol vs. Luna (CZ titulky)

10. dubna 2017 v 11:52
Hlavní herečka ze seriálu Soy Luna, Karol Sevilla, toho má určitě hodně společného s postavou, která ji proslavila po celém světě, tedy s Lunou Valente. Co přesně to ale je, a v čem se naopak liší? To nám prozradí samotné Karol a Luna v dalším díle, vám už moc doře známého pořadu, Who is Who? i s českými titulky.

Pokud nejde spustit, klikněte zde

Kdo je Kdo? Michael vs. Simón (CZ titulky)

8. dubna 2017 v 17:00
Chcete lépe poznat představitele Simona, herce Michaela Rondu? Máte tu možnost díky dalšímu videu z řady Who is Who? s českými itulky, ve kterém se vedle sebe postaví Michael, a jeho seriálová postava Simon. Opět nám prozradí, co mají společného v čem jsou naopak zcela odlišní.

Pokud nejde spustit, klikněte zde

Kdo je Kdo? Ana vs. Jim (CZ titulky)

15. března 2017 v 12:02 | Alia

Opět je tady šance o trošičku lépe poznat herce seriálu Soy Luna, a to díky speciální sérii videí Who is Who. V dnešním videu s českými titulky se vedle sebe postaví jediná herečka seriálu ze Španělska, Ana Jara, a postava, kterou v Soy Luně hraje, tedy Jim. Jak moc se tyhle dvě podobají, a co je naopak rozděluje? Zjistíte ve videu!

Kdo je Kdo? Carolina vs. Nina (CZ titulky)

1. března 2017 v 11:07
Další epizoda oblíbené série Who is Who i s čekými titulky je tady. Dnes se podíváme na to, jaká je ve skutečnosti herečka Carolina Kopelioff, co má společného a jak se liší od Niny, postavy, kterou hraje v Soy Luně.

Kdo je Kdo? Malena vs. Delfi (CZ titulky)

18. února 2017 v 14:59 | Alia
Série videí Kdo je Kdo neboli Who is Who s českými titulky pokračuje. v dalším videu se nám představí Malena Ratner se svojí postavou Delfi, a opět zjistíme, v čem se herečka a její postava liší, a co mají naopak společného. Budeme se tedy opět moct dozvědět něco nového.

Kdo je Kdo? Ruggero vs. Matteo (CZ titulky)

8. února 2017 v 19:00 | Alia
V dalším díle miniseriálu Who is Who s českými titulky se podíváme na herce Ruggera Pasquarelliho a jeho postavu Mattea Balsana v Soy Luně. Opět se ve videu dovíme, co mají společného, a v čem se naopak Ruggero od své postavy zcela liší. Určitě se podívejte.


V dalším díle minisérie Who is Who s českými titulky se podíváme na herce Ruggera Pasquarelliho a jeho postavu Mattea Balsana v Soy Luně. Opět se ve videu dovíme, co mají společného, a v čem se naopak Ruggero od své postavy zcela liší. Určitě se podívejte. :)

Kdo je Kdo? Valentina vs. Ámbar (CZ titulky)

27. ledna 2017 v 18:00 | Alia
Další díl zábavného miniseriálu Kdo je Kdo? neboli Who is Who? s českými titulky je tady!Dnes se podíváme na to, co mají společného herečka Valentina Zener a postava, kterou v seriálu Soy Luna ztvárňuje, tedy Ambar Smithová. Jestlikož se s Ambar v seriálu setkáváme jako s chladnokrevnou záporačkou, věřím že o to zajímavější pro vás bude lépe poznat její představitelku Valentinu, která je v reálu zcela odlišnáKdo je Kdo? Lionel vs. Nico (CZ titulky)

21. ledna 2017 v 21:00 | Alia
A je tady další díl Kdo je Kdo?. Tentokrát tady máme herce a mimoto také úspěšného Youtubera Lionela Ferra, který v seriálu ztvrájňuje Nic. Právě s ním se bude nyní srovnávat, a ipět tak zjistíme, co má herev se svojí postavou společného.

Kdo je Kdo? Agustín vs. Gastón (CZ titulky)

13. ledna 2017 v 16:15 | Alia

Máme tady v pořadí druhé video série Kdo je kdo? neboli Who is Who? ve kterém nám herci seriálu Soy Luna prozrazují něco málo o sobě. Tentokrát se vedle sebe postavil herec Agus Bernasconi a jeho postava Gastón. Pokud chcete vědět, co mají Agus se svojí postavou společného, v čem se naopak liší a jaký ve skutečnosti přestavitel Gastón je, určitě se podívejte na video s českými titulky!Pokud nejde spustit, klikněte zde

Kdo je Kdo? Katja vs. Jazmín (CZ titulky)

11. ledna 2017 v 19:41 | Alia
Postavy ze Soy Luny už všichni dobře známe, v nové sérii videí ale mnohem lépe poznáme i jejich představitele. V miniseriálu s nazvem Kdo je kdo? (Who is Who?) se v každém díle vedle sebe postaví herec a jeho postava a dovíme se, co mají společného, v čem se naopak liší a kdo v čem víc vyniká. Zjistíme taky kdo má jaké vlastnosti, a jací herci ve skutečnosti jsou. Díky blogu The Suite Life & Violetta si tenhle miniseriál můžeme vychutnat i s českýma titulkama.Pokud nejde spustit, klikněte zde
 
 

Reklama