Novinky

Nová série

24. září 2017 v 10:05
Konečně jsme se dočkali! Soy Luma právě přichází se svou druhou sérií i do Česka a na Slovensku. Po letníc prázdninách se můžeme těšit na nové epizody plné skvělých zápletek.

Soy Luna poprvé na jevišti!

26. března 2017 v 21:13 | Alia
Necelý týden po startu prvního sólového turné Tini v Evropě se nyní dočkali i fanoušci seriálu Soy Luna, pro změnu ti latinskoameričtí. Včera v 15:00 (19:00 našeho času) v Buenos Aires odstartovalo turné Soy Luna En Concierto, díky kterému se vůbec poprvé seriálové postavy představily živě na jevišti, i se známými seriálovými hity. Turné odstartovalo před domácím publikem v argentinském Technopolisu, kde budou hvězdy Soy Luny vystupovat až do příští středy. Ačkoliv oficiálně turné odstartovalo až včera, již ve čtvrtek se na show mohli podívat první fanoušci, jelikož se konala veřejná generálka. Teď si ale pojďme malinko přiblížit, jak první show Soy Luny vypadala.


Celý článek i fotogalerii najdete v Celém článku

Finále první řady Soy Luny v květnu?!

26. března 2017 v 11:06 | Alia


Vysílání premiérových dílů seriálu Soy Luna má nyní pauzu a na Disney Channelu běží reprízy. Nové díly se vrátí v pondělí 27. března s premiérovou 57. epizodou a jakým způsobem se bude vysílat zbytek 1.série odhalil program na duben. Český Disney Channel naštěstí upustil od vysílání po 2 týdnech a zbylých 24 dílů se rozhodl vysílat vcelku. Čeká nás tedy dohromady 6 týdnů nabitých premiérovými díly a finálové epizody bychom se měli dočkat 4.května.

Po-Čt 03.4.- 06.4. 1x61-1x64 Po-Čt 17.4.- 20.4. 1x69-1x72

Po-Čt 10.4.- 13.4. 1x65-1x68 Po-Čt 24.4.- 27.4 1x73-1x76


Soy Luna En Concierto

18. března 2017 v 8:23 | Alia

Určitě jste už slyšeli, že turné Tini Stoessel Got Me Started Tour nebude letos to jediné, na které se můžeme těšit. V září minulého roku svoje první turné ohlásil také seriál Soy Luna a jelikož jsem se o něm ještě nijak víc nerozepsal, tento článek bude věnovyný právě jemu. Karol Sevilla se poprvé o turné zmínila už loni v září v show Susani Giménez, kde zazpívala ústřední píseň Alas (odkaz ZDE) a společně s ostatní herci písničku Valiente (odkaz ZDE). Po natočení 2. série se tak Soy Luna vydává na své první turné, stejně jako tomu bylo i u Violetty v roce 2013. Seriál už získal podobný úspěch jako Violetta na obrazovkách a nyní uvidíme, jestli se stejného úspěchu dočká i turné.
Na oficiální stránce latinskoamerického Disney jsou zobrazena první data koncertů a ten vůbec první je naplánovaný už na 24. března a uskuteční se v hlavním městě Argentiny a dějišti seriálu v Buenos Aires. Kromě několika koncertů v Argetině jsou mezi prvními zastávkami turné města v Chile, Peru, Columbii nebo Mexiku. Kompletní seznam všech koncertů najdete později ve speciálním článku. Jižní Amerika ale není jediný kontinent, na který Soy Luna zavítá, díky velkému úspěchu seriálu v Evropě se i my můžeme těšit na spoustu koncertů. V Evropě turné navštíví např. Španělsko, Itálii nebo Portugalsko, ale i naše sousedy v Německu, Polsku a Rakousku, takže máme i my šanci se na některý z koncertů podívat. Turné by mělo dokonce zavítat taky do Asie, kde se uskuteční koncert v Izraeli. Co se týká obsazení, tak na turné vystoupí všechny hlavní postavy, pojďte se podívat na jejich oficiální fotky k turné.

Soy Luna 2 - Nové album

17. března 2017 v 17:46 | Alia
Druhá série Soy Luny už v Latinské Americe pomalu klepe na dveře a pokud pozorně sledujete novinky okolo seriálu, určitě vám neuteklo, že právě včera bylo zveřejněno album s písněmi k 2. sérii s názvem La vida es un sueño (Život je sen). Oproti albům z první série obsahuje rovnou 2 CD a tím pádem na něm najdeme úplně všechny písně, které v 2. sérii zazní. Nová deska obsahuje dohromady 25 písniček z několika hudebních žánrů, takže si mezi nimi snad každý najde tu svoji "oblíbenou". Oproti předešlým 2 deskám je tahle vyjímečná tím, že v ní nenajdete jenom písničky od hlavní představitelky, Roller Bandu nebo písně společné, ale svých sólových písní se dočkali i Chiara Parravicini (Yam) a Katja Martínez (Jazmín). Dále pak na desce například najdete společný duet Caroliny Kopelioff (Nina) a Aguse Bernasconiho (Gastón) a nebo píseň tria Ana Jara (Jim), Chiara Parravicini (Yam) a Jorge Lopéz (Ramiro).
Jak už jsem psal, nová deska je opravdu velmi různorodá, najdete me tu jak písně původní, tak i pár coverů (například už zmiňovaná sólová píseň Yam s názvem "Yes, I do" od College 11) a kromě španělských písní se zde objevují také celkem 4 písně v angličtině. Další zajímavostí, která mě osobně hodně zaujala je, že v písni "I've Got A Feeling" si Valentina Zenere (Ámbar) zkusila rap. Dále pak určitě za zmíňku stojí písnička "Allá Voy", kterou pro seriál složil přímo Ruggero Pasquarelli.
Jak jste si už mohli přečíst, nebo možná i poslechnout, nové album je opravdu nabité a určitě předčilo jakákoli očekávání. Nevím jak vám, ale mně připadá od předešlých alb Soy Luny a nebo i Violetty malinko odlišné a tak trochu v jiném stylu. Hrozně dobře na mě působí a už se těším, až všechny písničky uslyším v seriálu. Jak působí nová deska na vás a jestli už teď máte nějaké své oblíbené písně pište do komentářů! :)
Zde už najdete seznam všech písní z nového alba, který vás po kliknutí přesměruje na video:
Siempre Juntos (Karol Sevilla)
Alzo Mi Bandera (Michael Ronda, Lionel Ferro a Gastón Vietto)
La Vida es un Sueño (Karol Sevilla)
Fush, ¡Te Vas! (Katja Martínez)
Cómo Me Ves? (Valentina Zenere)
Mitad y Mitad (Carolina Kopelioff a Agustín Bernasconi)
Valiente (Nová verze, Společná)
Honey Funny (Chiara Parravicini, Ana Jara a Jorge Lopéz)
Linda (Michael Ronda, Lionel Ferro a Gastón Vietto)
Cuenta Conmigo (Společná)
Vives en Mí (Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli)
I've Got a Feeling (Společná)
Princesa (Ruggero Pasquarelli)
Footloose (Společná)
Sólo para Ti (Karol Sevilla)
Catch Me If You Can (Valentina Zenere)
Pienso (Michael Ronda, Lionel Ferro a Gastón Vietto)
Andaremos (Karol Sevilla a Michael Ronda)
Allá Voy (Ruggero Pasquarelli)
No Te Pido Mucho (Karol Sevilla)
Stranger (Ruggero Pasquarelli)
Aquí Estoy (Ruggero Pasquarelli a Agustín Bernasconi)
Yes, I Do (Chiara Parravacini)
Yo Quisiera (Michael Ronda)
Siempre Juntos (Společná verze)

2. serie Trailer

1. ledna 2017 v 13:54 | Alia
Už jsme se konečně dočkali !! Je tu trailer k 2. serii Soy Luny.
Ale varuji vás trailer by neměl vidět ten kdo neviděl ještě celou 1.serii


 
 

Reklama