Postavy

Postavy

17. dubna 2017 v 16:23 | Alia
Po kliknutí na postavu, o které se chcete něco dozvědět, se vám otevře článek přímo o té konkrétní postavě.

Pedro Arias

15. dubna 2017 v 12:00
Pedro pracuje v Jam & Rolleru, a jeho hlavní starostí je chod baru, je to čestný a správný kluk, který je tady vždy pro své přátelé. Občas je ale příliš stydlivý a ne vždy se mu podaří navázat s někým kontakt. Zároveň je vášnivým bubeníkem, spolu s nejlepším kamarádem Nicem sní o založení kapely, což se také může stát skutečností po příchodu nadaného kytaristy Simóna.

Nocilás ''Nico'' Navarro

19. března 2017 v 11:09 | Alia
Nico je sympatický, milý a čestný chlapec. Je zábavný a nemá problém navazovat nové přátelství. Pracuje v Jam & Rolleru se svým kamarádem Pedrem, a jeho prací je zejména starat se o brusle a bruslařský parket. Zároveň má hudební nadání a spolu s Pedrem sní o založení vlastní rockové kapely. Tenhle sen se může stát skutečností, když se v Rolleru objevuje Simón, se kterým si skvěle porozumí nejen osobnostně, ale také na jevišti.

Ramiro Ponce

15. března 2017 v 19:33 | Alia
Ramiro je opravdu velmi ctižádostivý čilský kluk. Je skvělý zpěvák, raper, tanečník i bruslař, čeho si je také vědom, a svůj talent rád ukazuje všem ostatním. Je to zároveň velký perfekcionista, vše musí provést vždy stoprocentně správně, a pokud se mu něco nepovede, nedokáže zakrýt svou frustraci. Občas tak může působit trochu arogantně a nafoukaně, ve svém vnitru je to ale spravedlivý kluk. Do vystoupení na Open Music dává vždy opravdu vše, a jeho velkým snem je stát se jednoho dne velkou solovou hvězdou.

Yamila ''Yam'' Sanchez

3. března 2017 v 13:58
Yam je racionální, upřímná a chytrá holka. Občas je také trochu impulzivní a přímá. Nikdy se nenechá ovlivnit ostatními, vždy říká to, co si myslí a za svými názory si tvrdě stojí. Je velmi stylová, má bohatou představivost a zajímá se o módu. Právě proto ji nesmírně baví nakupovat oblečení pro vystoupení na Open Music, a jednoho dne by se ráda stala úspěšnou návrhářkou. Její nejlepší kamarádkou je Jim, se kterou tráví veškerý svůj čas a vždy se navzájem podporují.

Jimena ''Jim'' Medina

27. února 2017 v 6:48 | Alia
Jim je hloubavá romantička s velkou představivostí, která často létá někde v oblacích, Občas působí trochu plaše a nerozhodně. Miluje hudbu a tanec, a proto jsou pro ni vystoupení na Open Music skvělou příležitostí, jak vyjádřit své pravé já. Je odbornicí na choreografie, a svůj čas tráví ráda také na kolečkových bruslích. Ze všeho nejraději je ovšem se svojí nejlepší kamarádkou Yam, se kterou jsou nerozlučná dvojka, a navzájem se ve všem doplňují.

Jazmín Gorjesi

23. února 2017 v 19:46 | Alia
Jazmin je další nejlepší kamarádka Ambar a zároveň její poskokyně. Co se týče Ambar, nedokáže jí nikdy oponovat, vždy ji následuje a souhlasí s každým jejím názorem. Když jde ale o ostatní, svůj názor vždy vyjádří bez jakýchkoliv okolků. Jazmin je totiž opravdu přímá a bezprostřední, a co má na srdci, to taky řekne. Jelikož není příliš inteligentní, často mluví bez přemýšlení a rovněž se s ní skvěle manipuluje. V čem se ale opravdu vyzná, je móda, Která je v jejím životě na prvním místě. Důležitý je pro ni také internetový web Fab & Chic, na který natáčí spolu s Delfi různá videa.

Delfina Alzamendi

17. února 2017 v 7:06
Delfi je jednou z Ambařiných věrných následnic. Sama je velmi povrchní, má mnoho předsudků, a pro udržení se v Ambařině oblibě jí ráda asistuje u realizace jejich podlých plánů. Být oblíbená, a to ne jen u Ambar, je pro ni velmi důležité, vždy se chce cítit obdivovaná všemi kolem a vynikat. Pochází také z bohaté rodiny, a proto je podobně rozmazlená, jako Ambar. Spolu se svou další kamarádkou Jazmin jsou však známé také díky vlastnímu internetovému kanálu s názvem Fab & Chic, na který natáčí videa ze světa módy a životního stylu, a sleduje je celá škola.

Gastón Perida

4. února 2017 v 18:00 | Alia
Gastón je nejlepší kamarád Mattea. Podobně jako on, je ve škole velmi oblíbený, a také si je vědom svého šarmu. Pro Mattea je Gastón skvělým rádcem, jelikož je jediným, kdo ho zná doopravdy, a to i pod jeho populární a společenskou skořábkou. Mezi Gastónovy koníčky patří dívky, hudba, a také bruslení. Důležité je pro něj i studium a je milovníkem kvalitní literatury. I navzdory vzhledu tvrďáka je Gastón doopravdy čestný kluk s velkým srdcem a smyslem pro spravedlnost. I proto ho povrchnost kolem něj pomalu začíná unavovat.


Nina Simonetti

1. února 2017 v 10:15 | Alia
Nina je nesmírně inteligentní a zvědavá holka. Miluje studium, má mimořádné vědomosti a v komunikaci využívá vždy bohatý a odborný slovník. Zároveň je ale velmi stydlivá, samotářská a introvertní. I když nebruslí a ani nezpívá, ráda chodí do Jam & Rolleru studovat. Je také vzornou dcerou. Její život se změní ve chvíli, když potkává Lunu. Stávají se nejlepšími kamarádkami, a zatímco Nina pomáhá Luně seznámit se s novým prostředím, Luna Nině pomáhá překonat strach a stát se sebevědomější. Zároveň Nina nachází zcela nový způsob, jak vyjádřit své pocity a názory, aniž by musela vystoupit z davu.


 
 

Reklama